سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر

به گزارش روز شنبه گروه اقتصادی ایرنا از ستاد خبری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر، در این نمایشگاه که با حضور صنعتگران، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی حوزه صنایع و تجهیزات مرتبط از شهرهای مختلف کشورمان و شرکت های خارجی برگزار می شود، بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی تولیدات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

کشورهای کره جنوبی، ترکیه، فنلاند، چین، فرانسه، ایتالیا، آلمان، برزیل، اسپانیا و هلند از جمله کشورهایی هستند که جدیدترین تولیدات و خدمات خود را در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام و سونا را در معرض نمایش قرار خواهند داد.

براساس این گزارش، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر در فضایی بالغ بر 16 هزار متر مربع و در سالن های 31A ، 31 B ،44A ، 44 B و 40 محل نمایشگاههای بین المللی تهران برپا خواهد شد.

این نمایشگاه در قالب چهار گروه کالاهای آشپزخانه، حمام، سونا و مربوط به استخر برپا خواهد شد و در آن انواع وسایل و تجهیزات مختلف آشپزخانه های خانگی، صنعتی و صحرائی همچون انواع کابینت، سینک ظرفشویی، دستگاههای تهویه، هواکش و هود آشپزخانه، سیستم های نورپردازی، میزو صندلی آشپزخانه، تجهیزات عمل آوری غذا، تجهیزات آماده سازی غذا، تجهیزات سرو غذا (خط سلف سرویس، کیترینگ) تجهیزات نگهداری (سردخانه ثابت و متحرک، ظرفشویی های صنعتی، وسایل و تجهیزات رستوران وکافی شاپ،تجهیزات حمام ؛ انواع وان، زیردوشی، دستشویی، پارتیشن و کابین دوش، تجهیزات سونا و استخر؛ تأسیسات سونا و استخر و اتاق بخار در معرض دید عموم قرار می گیرد.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه ها و واحدهای تولیدی، یافتن بازارهای صادراتی، معرفی ظرفیتهای بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت ، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رودر رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد و یا ارتقاء رویکرد صادرات محصول به سایر کشورها، تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی، شناسایی واحدهای برتر در زمینه تولید، صادرات، بازرگانی و خدمات مرتبط با موضوع نمایشگاه و آشنایی با محصولات ، نوآوریها و ظرفیتهای موجود در سایر کشورها برگزار می شود.

تولیدات صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر واحدهای تولیدی کشورمان به کشورهای مختلفی از جمله عراق، افغانستان، تاجیکستان، ارمنستان، آذربایجان، کشورهای منطقه قفقاز و همچنین برخی از کشورهای افریقایی و امریکای لاتین صادر می شود.

برنامه ریزی برای حضور و بازدید چند هیات خارجی و همچنین برگزاری چند همایش و نشست تخصصی با حضور صنعتگران و استادان دانشگاه ها برخی از برنامه های جانبی سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر است.

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر با همین عنوان همه ساله در کشورهای پیشرفته و صنعتی همچون آلمان، آمریکا، فرانسه، روسیه، انگلستان، ژاپن و حتی امارات متحده عربی و ترکیه برگزار می شود.

در کشور ما نیز این نمایشگاه یکی از نمایشگاههای بین المللی تخصصی اصلی در حوزه صنعت ساختمان است که با اقبال عمومی بسیار خوبی نیز مواجه بوده است. کیفیت محصولات داخلی عرضه شده در این نمایشگاه در هر دوره برپایی آن نسبت به دورۀ قبل ارتقاء پیدا کرده هرچند که خطری که هم اکنون به شدت محصولات داخلی ما را تهدید می کند عرضه کالاهای چینی مشابه، با کیفیت های نه چندان مطلوب ولی با قیمت های نازلتر در بازار داخلی است.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از 29 تیر تا 1 مرداد ماه هر روز از ساعت 10 تا 17 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

دریافت فایل

درخواست اطلاعات بیشتر

برای درخواست اطلاعات بیشتر در مورد این محصول فرم زیر را کامل تکمیل نمایید.